Turnaj "O šachového krále a královnu Regionu Slezská brána" - 1. 2. 2018

Ve čtvrtek 1. 2. 2018 se uskutečnil 5. ročník šachového turnaje pro školní mládež „O šachového krále a královnu Regionu Slezská brána“, který uspořádala Obec Žabeň ve spolupráci se ZŠ a MŠ Žabeň a za technické podpory Beskydské šachové školy ve FM.
Naši základní školu reprezentovali žáci: Kotásková Klára - 5. ročník, Končák Matias – 4. ročník, Strakoš Michal – 3. ročník a Tomek Richard – 3. ročník. Na startu se sešlo 52 žáků z 10 škol Regionu Slezská brána a sehráli sedmikolový turnaj.
Za jednotlivce se žáci naší školy umístili: Klára Kotásková - 2. místo, Tomek Richard – 22. místo, Strakoš Michal – 35. místo a Končák Matias – 37. místo.
V pořadí škol se ZŠ a MŠ Sviadnov umístila na 6. místě.

Nejlepší dívkou turnaje se stala a titul „ŠACHOVÉ KRÁLOVNY“ získala
žákyně naší základní školy KLÁRA KOTÁSKOVÁ z 5. ročníku.

GRATULUJEME a všem žákům děkujeme za účast!

Turnaj "O šachového krále a královnu Regionu Slezská brána" - 1. 2. 2018 Turnaj "O šachového krále a královnu Regionu Slezská brána" - 1. 2. 2018 Turnaj "O šachového krále a královnu Regionu Slezská brána" - 1. 2. 2018 Turnaj "O šachového krále a královnu Regionu Slezská brána" - 1. 2. 2018 Turnaj "O šachového krále a královnu Regionu Slezská brána" - 1. 2. 2018 Turnaj "O šachového krále a královnu Regionu Slezská brána" - 1. 2. 2018 Turnaj "O šachového krále a královnu Regionu Slezská brána" - 1. 2. 2018