LEDEN 2018

11,40 hod. - odjezd ze SKI Areálu Bílá
12,35 hod. - příjezd na parkoviště před Obecním úřadem Sviadnov

Závody v lyžování
- pátek 19. 1. 2018 cca v 10,30 hod.
Vyhlášení výsledků -
cca v 11,00 hod.

Připomínáme, ať nezapomenete dětem namazat a seřídit lyže, podepsat lyžařské boty, lyže, batohy, přilby.

Po příjezdu z lyžování se děti odeberou v doprovodu pedagogického pracovníka zpět do mateřské školy.

18. 01. 2018 - Zimní radovánky

22. 01. 2018DIVADLO v mateřské škole - pohádka "ŠKOLKOMILKY"

24. 01. 2018 - Projekt "TĚŠÍME SE DO ŠKOLY" - předškolní děti navštíví žáky v základní škole

30. 01. 2018 - MISTROVSTVÍ mateřských škol Regionu Slezská brána - sportovní vyžití dětí předškolního věku a jejich porovnání s ostatními předškoláky ve sportovních disciplínách, soutěží družstvo 10 dětí z mateřské školy
místo konání: Sportovní hala Raškovice
..........................................................................................................................................................................

Potřeby pro dítě do mateřské školy:

• Hrníček z umělé hmoty, nejlépe podepsaný
  • Náhradní oblečení v sáčku nebo igelitové tašce (spodní prádlo, ponožky, tričko, punčocháče, tepláky)
  • Oblečení a vhodnou obuv na zahradu (které dítě může umazat)
  • Vhodné oblečení do třídy (malujeme, stříháme, běháme...)
  • Pyžamo
  • Přezůvky
  • Pláštěnku, gumáky

V šatně do vrchní skříňky dáváme oblečení, ve kterém dítě přišlo do mateřské školy, do spodní části ukládáme oblečení na zahradu.

Doporučujeme všechny věci PODEPSAT!
(I když si Vaše dítě třeba své věci rozpozná, ve třídě se mohou vyskytnout vícekrát)

Hygienické potřeby

Toaletní papír, papírové kapesníky, vlhčené ubrousky, tekuté mýdlo, kancelářské papíry

Hygienické potřeby doneste, prosím, co nejdříve v podepsané tašce učitelce do třídy.
Děkujeme.