Lyžařský kurz

Harmonogram bude upřesněn.

Místo konání kurzu:
5-denní výjezdový lyžařský kurz (po-pá) ve SKI areálu Bílá
Děti mají k dispozici šatny přímo v dětském lyžařském parku, kde se přezouvají, svačí apod.

Cena kurzu:
1 940,- Kč
Cena zahrnuje 10 hod. výuky lyžování (včetně rozdělení dětí do skupin a závěrečných závodů), dopravu, vstup do dětského lyžařského parku, skipasy, pojištění odpovědnosti, úrazové pojištění a pojištění zrušení (přerušení) účasti na kurzu, čaj po celou dobu výuky, možnost úschovy lyží, organizaci závodů, včetně drobných cen a diplomů pro všechny účastníky kurzu.

Cena vypůjčky:
450,- Kč
Možnost zapůjčení lyžařského nebo snowboardového vybavení přímo v místě konání kurzu
(vybavení připraví instruktoři na základě informací v přihlášce)

Přihláška a platba:
Přihlášení je možné již od 01. 10. 2017
Na kurz Vaše díte přihlásíte prostřednictvím on-line systému na www.prihlaskanakurz.cz, nejpozději do 30. 11. 2017. Platba celé částky za kurz, popř. půjčovné probíhá bankovním převodem na č. ú.: 43-6854260217/0100, k. s. 0308, v. s.: datum narození dítěte v podobě dd.mm.rrrr, zpráva pro příjemce: Jméno, příjmení dítěte a název ZŠ a MŠ.

POZOR!
Při pozdější platbě a pro dohlášené děti, je k ceně kurzu připočítán administrativní poplatek ve výši 250,- Kč/dítě. Rozhodující je datum připsání částky na BÚ SUN Outdoor, o.s. Dohlášení a platba kurzu je možná nejpozději 14 dní před začátkem kurzu převodem na BÚ.

Dítě je považováno za řádně přihlášené na základě vyplněné přihlášky v on-line systému na www.prihlaskanakurz.cz a zaplacení příslušné částky. Zkontrolujte si, prosím, správnost přihlášky v systému a evidenci platby. Při neúplném přihlášení (pokud chybí platba nebo není realizována přihláška v on-line systému), není přihlášení platné a dítě není zařazeno do kurzu (může být nahrazeno náhradníkem)!

Pojištění a nemoc dítěte:
V ceně kurzu je zahrnuto úrazové pojištění, pojištění nevyužité cestovní služby a zrušení cestovní služby, pojištění zavazadel a odpovědnosti. V případě odhlášení z kurzu před nebo v průběhu kurzu, z důvodu nemoci dítěte (musí být doloženo potvrzením od lékaře) můžete uplatňovat náhradu 80% zaplacené částky na smluvní pojišťovně organizátora akce. Pojišťovna Vám vrátí peníze. Více informací na www.prihlaskanakurz.cz, v  sekci Informace o kurzech (naleznete v horní liště).

Veškeré podrobné informace naleznete na www.sunoutdoor.cz v sekci Kurzy pro školy a školky nebo přímo na on-line systému v sekci Informace o kurzech www.prihlaskanakurz.cz